لاغری با کول تک

لاغری با کول تک (0)

لاغری با کول تک Cooltech | مراحل درمان، مزایا و عوارض آن

از روش های سریع برای لاغری که نیازی به جراحی نداشته و می تواند قسمت های موضعی چربی بدن را بازسازی کند و به آن ها شکل دهد، روش کول تک می باشد. به کمک این روش افراد می توانند سایز و وزن خود را به میزان مناسبی کاهش دهند و نتیجه مد نظر خود را پیدا کنند. در طی این روش به وسیله فرایندی خنک کننده بدون این که به بافت های اطراف آسیبی برسد، سلول های چربی از بین می روند. انجام این روش به بیهوشی نیازی نداشته و هیچ گونه درد و ناراحتی در حین درمان ایجاد نمی شود. همچنین هیچ برشی در این روش ایجاد نمی شود که می توان از مزایای دیگر این روش به آن اشاره نمود. افراد معمولا بر این باور هستند که لاغری با کول تک درمانی راحت بوده که سریعا بعد از انجام آن می توانند فعالیت های خود را آغاز نمایند تا لاغری خیلی زود اتفاق بیفتد. این روش با توجه به خاصیت آسیب پذیر بودن سلول های چربی نسبت به تغییرات دمایی صورت می گیرد. این روش بافت های چربی را فریز کرده و سبب از بین رفتن سلول های چربی به صورت کنترل شده می شود. هدف از طراحی این دستگاه، فرم دهی و پیکر تراشی می باشد. هندپیس های مکنده ای که در این دستگاه به منظور کاهش دما ایجاد شده اند، برای سازگاری مناسب تر با فرم اندام های بدن می باشند که دارای اندازه های گوناگونی بوده که طراحی آن ها با توجه به اندام های مختلف بدن انجام شده است. کول تک به وسیله اپلیکاتور های مختلفی که دارای شکل و اندازه گوناگونی هستند، می تواند سبب لاغری سریع شود.
این روش می تواند باعث درمان سلولیت و نیز از بین بردن بافت چربی اضافه در بخش های گوناگون بدن شود و آسیبی به بافت های دیگر بدن نخواهد زد. همه قطعات دستگاه بالاتر از دمای 8- درجه کار کرده و به این صورت کاهش دما در قسمت مورد نظر به نحو کنترل شده ای اتفاق می افتد که سبب از بین رفتن سلول های چربی می شود.
بیشتر از 95 درصد افرادی که از این روش استفاده نموده اند، رضایت خوبی از آن داشته که بعد از گذشت 15 روز از درمان برای آن ها ایجاد شده است. این روش درمانی آسان و سریع برای لاغری بوده که افراد پس از آن می توانند فعالیت های خود را مجددا آغاز نمایند تا لاغری به خوبی صورت گیرد.
هندپیس های مختلفی که در این دستگاه به کار برده شده اند، برای کل بدن قابل استفاده هستند و می توانند همه خطوط و انحناهای بدن را مجددا تعریف نمایند. به طور کلی لاغری با کول تک روشی بدون هیچ گونه درد، بدون نیاز به جراحی و نیز کارآمد برای از بین بردن سلول های چربی می باشد.

خصوصیات مهم دستگاه کول تک

فرم دهی دوباره به تمام بدن

این دستگاه باعث لاغری موضعی قسمت های متعدد بدن می شود و از اپلیکاتورهای مختلفی تشکیل شده است که سبب درمان این دستگاه برای همه نقاط بدن می شود و به این ترتیب تناسب اندام برای کل بدن امکان پذیر است.

ایمنی حداکثر

بر روی این دستگاه در محیط های مصنوعی و نیز طبیعی آزمایش های بالینی زیادی صورت گرفته است که همه این آزمایش ها نشان دهنده ایمنی بالای درمان با آن هستند. سابقه زیاد و نیز موثر دستگاه می تواند باعث تضمین از بین بردن چربی ها در بالاترین سطح ممکن شود.

نتایج خوشایند

تعداد افرادی که به وسیله این دستگاه درمان شده اند، بیش از یک میلیون نفر است که در حدود 95 درصد از این افراد از انجام آن رضایت داشته اند. بر اساس مطالعات بالینی، در این روش تحلیل سیستماتیک چربی اتفاق می افتد.
روش این دستگاه بر مبنای خاصیت آسیب پذیری سلول های چربی در مقابل تغییرات دمایی می باشد. تغییرات دما به صورتی انجام می شود که بر اثر یخ زدن بافت چربی، مرگی کنترل شده برای آن اتفاق بیفتد. به کمک این روش چربی های زیر پوستی در نواحی مختلف بدن با مطمئن ترین روش کاهش می یابند. اپلیکاتور خلأ که قابلیت تنظیم شدن را دارد در این دستگاه می تواند به صورت انتخابی بافت چربی را درون خود گیر اندازد و سبب کاهش دما به صورت کنترل شده شود. به این ترتیب به صورت کنترل شده مرگ سلولی صورت می گیرد.
همه لوازم این دستگاه بین دمای 3- تا 8- درجه کار می کنند. این دما بر اساس ضخامتی که چین های چربی دارند و ناحیه تحت درمان مشخص می شود.

عوارض روش کول تک

از جمله مهم ترین مسائل مطرح برای درمان با این دستگاه، عوارض و خطرات با این درمان می باشد. لاغری با کول تک تقریبا دارای هیچ گونه عوارض و خطری نبوده و با انجام سه جلسه فرم مناسب را برای افراد ایجاد می کند. هر جلسه درمانی تقریبا 50 تا 70 دقیقه زمان می برد تا پزشک بتواند بتواند به کمک دستگاه درمان مناسب را انجام دهد.

سوالات رایج در مورد درمان با کول تک

تعداد جلسات مورد نیاز، چند جلسه است؟

سه جلسه درمان برای هر ناحیه مورد نظر می تواند نتایج خوشایندی را برای افراد ایجاد نماید.

چه مدت پس از درمان نتایج قابل مشاهده می باشند؟

پس از انجام درمان به میزان 20 تا 30 درصد چربی ها در ناحیه مورد نظر کاهش می یابند و پس از گذشت 15 روز نتایج مشاهده می شوند. اما برای نمایان شدن نتایج بهینه، باید 8 هفته صبر نمود.

دوران نقاهت این درمان چند طول می کشد؟

پس از درمان افراد می توانند فعالیت های خود را دوباره انجامدهند.

هر جلسه درمانی چقد زمان نیاز دارد؟

برای انجام هر جلسه، 50 تا 70 دقیقه زمان نیاز می باشد که بستگی به ناحیه مد نظر، این زمان متغیر است.

دستگاه کول تک چگونه کار می کند؟

این روش باعث جمع شدن سلول های چربی در نقطه ای شده و سپس آن ها را خنک می نماید تا به این وسیله سبب مرگ سلول های چربی و حذف آن ها توسط متابولیسم بدن به مرور زمان می شود. در روش کول تک از بین رفتن سلول های چربی اتفاق می افتد در صورتی که به کمک رژیم غذایی فقط می توان آن ها را کاهش داد و در این صورت چربی ها می توانند مجددا بزرگ شوند. حذف چربی ها به کمک کرایولیپولیز روش با قابلیت بازگشت پذیری کم می باشد.

چه افرادی کاندیدای خوبی برای کول تک می باشند؟

افرادی که از وزن مناسبی برخوردار می باشند و تنها دارای چربی های موضعی هستند که به کمک رژیم و فعالیت های ورزشی مناسب نمی توان آن ها را از بین برد و یا زنانی که پس از زایمان دچار انباشتگی چربی شده اند، استفاده از کول تک برای آن ها بسیار مناسب می باشد. البته باید به این نکته توجه داشت که در صورت داشتن اضافه وزن زیاد و یا وزن خیلی کم، این روش جهت کاهش وزن توصیه نمی شود.