اگزیمیا

اگزیمیا (1)

لاغری با اگزیمیا | مراحل درمان، مزایا، عوارض و قیمت

بهترین روش برای کاهش وزن از منظر متخصصان تغذیه، رژیم مناسب و فعالیت مناسب می باشد اما خیلی وقت ها پیش می آید که افراد رژیم غذایی مناسبی دارند و سالیان زیادی است که فعالیت های ورزشی انجام می دهند ولی باز بعضی از نواحی بدنشان چاق و قسمت های اضافی دارند و بهترین روش درمانی برای این افراد

استفاده از دستگاه های لاغری است.
حتی برخی از افراد هستند که با وجود اینکه فعالیت های ورزشی انجام می دهند اما بعضی از نواحی بدنشان شل است و برخی از افراد پاهای سلولیتی دارند در هر دو گروه می توانند از دستگاه های لاغری استفاده نمایند . افرادی که BMI آن ها بالاتر از سی باشد از برخی دستگاه لاغری نظیر: کویتیشن نمی توانند استفاده نمایند در صورتی که دستگاه لاغری اگزیمیا بدین صورت نیست .

اگزیمیا چیست؟ (Eximia)

این تکنولوژی با بهره مندی همزمان از چند مكانيسم شناخته شده و برتر دنيا به همراه اختراع جديد "ليزر پوريشن" در زمينه لاغری موضعی، رفع سلوليت و سفت سازی می تواند درمان های مورد نياز مراجعه كنندگان را با بهترين نتيجه ممكن به انجام برساند. 
دستگاه اگزیمیا ساخت کمپانی BIONIX کشور ایتالیا با تركيب همزمان امواج ليزر و الكتروپوريشن به وسيله ی ٤ تكنولوژی ليزر پوريشن ،ميكرودرم و اندوراديومگ جهت کاهش انتخابی سلول های چربی و همچنین رادیولیفت چندقطبی جهت سفت سازی مناطق مختلف درمانی بکار گرفته می شود.
اگزیمیا در حقیقت یک جایگزین مناسب برای افرادی است که می خواهند از روش های غیرتهاجمی برای لاغری استفاده نمایند. فردی که دوست ندارد جراحی کند می تواند با استفاده از دستگاه های لاغری بدون بیهوشی و دوره نقاهت لاغر شود .

موارد کاربرد اگزیمیا

اگزیمیا با تکنولوژی بیولیپولیفتینگ به وسیله تحریک بی وقفه متابولیسم درون سلولی موجب درمانی کاملاً غیرتهاجمی و موثر برای کاهش حجم چربی و درمان های زیر می گردد:

• لاغری موضعی
• رفع سلوليت
• حذف چربی ها و کاهش سایز
• فرم دهی نواحی مختلف بدن
• ليفت نواحی مختلف بدن
زاويه دار كردن صورت
رفع غبغب
• كاهش استرچ مارك و خطوط پس از زايمان 
• رفع چین و چروک های سطحی
• رفع لکه های پوستی
• بهبود خاصیت ارتجاعی پوست
• کوچک شدن منافذ باز پوست
• صاف سازی ناهمواری های پس از عمل

مزایای استفاده از روش اگزیمیا

• مناسب برای انواع مختلف پوست
• کاهش خطر سلولیت
• عدم نیاز به جراحی و استراحت
• بدون صدمه به پوست سالم و نرمال بدن
• بدون درد و خونریزی

نحوه لاغری با اگزیمیا

• مرحله نخست: تشخیص و پیش بینی با استفاده از برنامه مای تاچ
• مرحله دوم (میکرودرم لیفت): آماده سازی و افزایش نفوذ پذیری بافت های پوستی برای درمان های بعدی
• مرحله سوم (لیزرپوریشن): کاهش انتخابی سلول های چربی به وسیله لیزر

تکنولوژی اختراعی لیزرپوریشن که مختص دستگاه اگزیمیا می باشد، ترکیبی از امواج لیزر و الکنروپوریشن بوده که با ایجاد منافذ موقت در سطح غشای سلول چربی باعث نفوذ امواج لیزر و تحریک متابولیسم درون سلولی شده که نتیجه آن کاهش حجم سلول چربی خواهد بود.
کاهش چربی ها با لیزر، روشی بسیار موثر و کارآمد است که می تواند جایگزین خوبی برای جراحی لیپوساکشن باشد .با این روش حجم بافت چربی، به سرعت و بدون هیچ گونه عارضه جانبی، به طور قابل ملاحظه ای کاهش پیدا می کند .

• مرحله چهارم (اندورادیومگ): تحریک متابولیسم سلولی به صورت متمرکز و فرم دهی کلیه اندام ها

در این مرحله اکسیژن بیشتری در رگ های خونی منتقل می شود و با افزایش متابولیسم بدن، فرآیند چربی سوزی تسریع می گردد.
با استفاده از تکنولوژی اندورادیومگ که ترکیبی از 2 مکانیسم اندرمولوژی و رادیوفرکوئنسی می باشد شما قادر خواهید بود درمان های لیفتینگ، سفت سازی، استرچ مارک، سلولیت و لاغری را به بهترین نحو به انجام رسانید.

• مرحله پنجم (رادیولیفت چندقطبی): افزایش قوام و تحریک جوانسازی پوست و سفت سازی مناطق مختلف درمانی

در این مرحله با استفاده از امواج RF، پوست وادار به تولید کلاژن و الاستین می شود که این امر، نقش بسزایی در کاهش چین و چروک دارد . 
با هندپیس رادیوفرکوئنسی چندقطبی این دستگاه شما می توانید سفت سازی پوست را با 10 برنامه تخصصی در سطوح مختلف انجام داده و همچنین با استفاده از این هندپیس برای جوانسازی و لیفتینگ پوست صورت اقدام نمایید.

تعداد جلسات درمان لاغری با اگزیمیا

زمانی که برای مشاوره به متخصص پوست مراجعه می نمایید در ابتدا شرح حالی از بیمار گرفته می شود سپس معاینات بالینی اولیه را انجام می دهند . با توجه به نوع چربی های فرد و بافت آن تعداد جلسات و زمان استفاده از دستگاه مشخص می شود .
اما بطور کل دوره درمان با روش اگزیمیا بسته به موضعی که قرار است درمان شود اغلب بین ۶ تا ۱۰ جلسه و ۳ نوبت در هفته انجام می شود و مدت زمان انجام کار در هر جلسه حدود ۴۰ دقیقه می باشد.

هزینه لاغری به روش اگزیمیا

هزینه لاغری به وسیله دستگاه اگزیمیا با توجه به وسعت و تعداد نواحی تحت درمان، مهارت و تخصص پزشک معالج و درمانهای جانبی که در کنار این درمان برای رسیدن به هدف مطلوب و رضایت شما به کار گرفته می شود متغیر است. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه درمان، قیمت لاغری به روش اگزیمیا و مشاوره رایگان به کلینیک تخصصی پوست و زیبایی مراجعه فرمایید.

استفاده از روش اگزیمیا برای لاغری محدودیت سنی دارد؟

تقریبا همه دستگاه ها برای تمام گروه های سنی مورد استفاده قرار می گیرد به جزء دستگاه کویتیشن معمولا برای بالای بیست سال تا شصت سال مورد استفاده قرار می گیرد. بقیه دستگاه ها محدودیت سنی ندارند چون مکانیسم های خوبی دارند. استفاده ازدستگاه لاغری اگزیمیا مناسب برای تمامی سنین حتی در سنین نوجوانی نیز می باشد .

میزان تاثیر لاغری به روش اگزیمیا چقدر است؟

سلول های چربی، سلول های حساسی هستند . مکانیسم های مختلفی در دستگاه استفاده شده است که کاهش سایز فقط در ناحیه مد نظر برسد و در نواحی دیگر مانند صورت تغییری ایجاد نشود . کاهش سایز در همان جلسه پیش می آید و فرد می تواند در همان جلسه کاهش سایز خود را ببیند ولی در کنار آن نیاز به فعالیت کردن و رعایت رژیم غذایی مناسب وجود دارد .

آیا لاغری به روش اگزیمیا عوارضی دارد؟

از دهه شصت از این دستگاه جهت لاغری استفاده می شود و هیچ عارضه ای تا به امروز دیده نشده است .

آیا لاغری به روش اگزیمیا برگشت پذیر است؟

در صورت اینکه بیشتر از نیاز بدن خود استفاده نماید و به توصیه های پزشک خود را انجام ندهید احتمال بازگشت وجود دارد اما باید گفت لاغری با دستگاه اگزیمیا صد در صد قابل تضمین است و فقط باید مراقبت های بعد از آن به خوبی رعایت شود تا شاهد تثبیت لاغری خود باشید .

لاغری به روش اگزیمیا برای چه افرادی مناسب نیست؟

اسنفاده از دستگاه اگزیمیا در افراد مبتلا به دیابت و فشار خون کنترل شده منع خاصی ندارد اما در مورد زنان باردار جایز نیست و از هیچ دستگاهی نمی توانند استفاده نمایند . خانم های که زایمان داشته اند بسیار علاقه مند به لاغری هستند و بهترین روش برای این گروه افراد استفاده از تکنیک اگزیمیا می باشد و مدت زمان مناسب برای این افراد بعد از شش ماه می باشد و لاغری در این دوران با استفاده از این دستگاه بسیار نتیجه بخش می باشد .