پاورشیپ

پاورشیپ (0)

پاورشیپ | لاغری موضعی | کاهش سایز | مزایا و مراحل درمان

هر روز با کمک فن آوری در حال توسعه ، پیشرفت های بزرگی در جهت لاغری موضعی، شکل گیری بدن، فرایندهای سفت کردن و مشکلات سلولیت ثبت می شود. انواع دستگاه ها

برای کمک به بدن برای از بین بردن سلولیت بدون مداخله جراحی و کمک به شکل دادن بدن با حذف انباشت چربی در مناطق خاص و همچنین سفت کردن، توسعه یافته است.

پاورشیپ چیست؟ (Power shape)

این یکی از موثر ترین و قابل اطمینان ترین دستگاه هایی است که می تواند در شکل دادن به بدن، کاهش سلولیت و همچنین لاغری موضعی مورد استفاده قرار گیرد.
پاورشیپ یک روش غیر جراحی و آسان برای استفاده برای رفع چربی های موضعی و سلولیت در بدن زنان و مردان است. کاربرد آن بسیار راحت و بدون درد است. فعالیت روزانه پس از استفاده از این دستگاه، تحت تاثیر قرار نمی گیرد، و نتایج پس از اتمام هر جلسه قابل مشاهده خواهد بود.
به دلیل نیاز نداشتن به جراحی و تاثیر این دستگاه در لاغری موضعی، سفت کردن، کاهش سلولیت و یا از بین بردن سلولیت با توجه به نتایج عالی آن و مختل نکردن زندگی اجتماعی و فعالیت روزمره، همیشه نسبت به سایر روش های لاغری ترجیح داده می شود. پس از انجام آن، افراد می توانند به کار خود ادامه دهند. این برنامه دارای عوارض جانبی نیست.
از ویژگیهای مهم لاغری موضعی با استفاده از دستگاهای لاغری پاورشیپ ، بکارگیری مکانیزم های واکیوم، رادیوفرکوانسی و لیزر کم توان با طول موج ۶۵۰ نانومتر می باشد که موجب حل نمودن چربی های ذخیره شده در سلول های چربی و افزایش نفوذ غشای سلولی شده و با انتقال چربی های حل شده به بافت بینابینی سبب می شود تا امواج رادیو فرکانسی موجب افزایش جریان خون در بافت های بینابینی شده و چربی های آزاد شده را منتقل می کند. همچنین این دستگاه با افزایش میزان کلاژن سازی سبب درمان سلولیت و جوانسازی پوست می شود. این ویژگی ها (سفت کردن پوست، لاغری موضعی، سلولیت) را می توان با استفاده از سه دستگاه مختلف به دست آورد در حالی که پاورشیپ این کار را به تنهایی انجام می دهد.
به نحوی که با استفاده از تکنیکهای ویژه فوق می توان در کنار یک رژیم غذایی متعادل و بدون اثر بر لاغری صورت یا شل شدن پوست بدن به کاهش سایز بالاتنه، شکم، کوچک کردن باسن ، پهلوها و رانها دست یافت. همچنین روش های لاغری موضعی برای افرادی که به صورت عمومی چاق نیستند و فقط در نواحی خاص بدن چاقی موضعی دارند و نیز سلولیت که فرورفتگی های پوست پرتغالی شکل در شکم باسن و ران های خانم ها می باشد، کاربرد دارد.
این روش غیر تهاجمی فاقد عارضه جانبی بوده و یکی از موثرترین دستگاه ها برای لاغری شناخته می شود که هم زمان با کاهش سایز بدن موجب لیفت و کشیدگی پوست شده و بهترین روش برای افزایش قابلیت ارتجاعی پوست، سفت شدن عضلات سرینی و از بین بردن حالت پوست پرتقالی ران و باسن می شود.
با اعمال فشار منفی و قابلیت خلاء مکانیکی، به کمک دو سیلندر که عملیات مکش را انجام می دهند، گردش خون منطقه افزایش می یابد. همچنین مایع حبس شده در میان بافت ها که باعث ورم می شود با حرکت به گردش خون لنفاوی منتقل می شود. ( اثر زهکشی غدد لنفاوی )
حرارت تولید شده توسط لیزر سطح پایین و رادیو فرکانس دو قطبی، استفاده انرژی سلول های چربی را با رسیدن به لایه های زیرین درم افزایش می دهد. با استفاده تری گلیسیرید در سلول چربی، چربی داخل سلولی کاهش می یابد و سلول چربی کوچکتر می شود. در نتیجه، چربی های انباشته شده در مناطق خاص شکسته می شوند، و نتیجه آن لاغری موضعی و درمان سلولیت خواهد بود. (اثرات تحریک متابولیسم)
از انرژی فرکانس رادیویی برای کشش و ترمیم پوست نیز استفاده می شود. این ویژگی برای کاهش چین و چروک صورت و گردن، سفت کردن پوست صورت و بیضی شکل کردن صورت موثر است. (اثر جوان سازی صورت)
اگر افرادی که مشکلات مویرگی دارند، دارای مشکلات سلولیتی باشند، POWERSHAPE ممکن است به مناطقی که سلولیت وجود دارد، اعمال شود.
فرد در منطقه مورد نظر هیچ لباس یا جوراب خاصی در طول عملیات نباید بر تن داشته باشد. برنامه مانند ماساژ گرم و بدون درد است. اکثر مردم از درمان لذت می برند و می توان از این دستگاه برای انواع رنگ و پوست استفاده کرد.

ویژگی های دستگاه پاورشیپ

برخی از ویژگی های دستگاه لاغری پاورشیپ عبارتند از:

• برای درمان قسمت های مختلف از بدن، دارای اپلیکاتورهای مختلف همچون اپلیکاتور خودکار، اپلیکاتور RF چندقطبی و اپلیکاتور صورت است.
• یک روش لاغری و زیبایی غیرجراحی ( غیر تهاجمی ) محسوب می شود. بدون درد و بدون هیچ نوع عارضه جانبی است.
• فرد در طول درمان خود، به هیچ عنوان احساس ناراحتی نمی کند.
• دارای حرکت قدرتمند توسط غلتک های دو موتوره است.

نتایج و اثرگذاری پاورشیپ

• لاغری موضی
• کاهش سایز
• سفت کردن پوست
• فرم دهی به بدن
• بهبود گردش خون منطقه ای
• بهبود بافت پوست، کشیدن پوست
• تسکین درد عضلات کوچک

توصیه می شود هر ماه یک جلسه داشته باشید تا اطمینان حاصل شود که نتایج حاصل از درخواست دائمی است. در طول دوره درمان، مدت زمان جلسات بسته به اندازه قسمت مورد نظر ممکن است از ۱۵ دقیقه تا ۴۰ دقیقه متفاوت باشد. استفاده از پاورشیپ توصیه می شود که ۱۰ تا ۱۶ جلسه بسته به میزان سلولیت یا وسعت چربی های موضعی و ۲ بار در هفته باشد.

دستگاه پاورشیپ برای چه مناطقی مناسب است؟

• صورت و گردن
• قسمت شکم
• پهلوها
• پاها ( پشت ران، داخل ران، مچ پا )
• قسمت باسن
• بازوها

سوالات متداول درباره لاغری موضعی با پاورشیپ

آیا افرادی که دارای سنگ کلیه هستند می توانند از دستگاه لاغری پاورشیپ استفاده کنند؟

بله. استفاده از دستگاه لاغری برای افرادی که در یک یا دو کلیه خود سنگ دارند، مانعی ندارد.

در دوران بارداری یا شیردهی استفاده از دستگاه لاغری موضعی مجاز است؟

استفاده از دستگاه لاغری در دوران بارداری توصیه نمی شود. اما در دوران شیردهی مشکلی ندارد.

آیا می توان عدم تقارن و تفاوت سایز در دو بازو و یا دو ران را در افراد، با دستگاه لاغری اصلاح کرد؟

بله. یکی از کاربردها و ویژگی های اصلی دستگاه پاورشیپ، رفع و اصلاح اختلاف سایز و حتی ناهمواری ها در دو قسمت و دو طرف بدن همچون دو بازو و یا دو ران و یا حتی ناهمواری های روی شکم بعد از عمل لیپوماتیک می باشد.

چند جلسه نیاز است تا به نتیجه دلخواه از دستگاه لاغری رسید؟

تعداد جلسات مورد نیاز برای استفاده از دستگاه لاغری پاورشیپ در هر موضع از بدن با توجه به درجه چاقی متفاوت است، که از طریق مشاوره با پزشک متخصص تعیین می گردد.